Huawei E587

Router niewielkich rozmiarów, przydatny w podróży, kieszonkowy, wygodny. Jest to przenośny punkt dostępowy WIFI działający w standardzie "n" czyli przesył danych do 150Mbps (router – komputer). Urządzenie posiada własną baterię co umożliwia dostęp do internetu w praktycznie każdym miejscu (zależne od zasięgu operatora GSM). Maksymalna ilość podłączony urządzeń do routera poprzez WIFI to 5 szt. – tablet, telefon komórkowy, komputer itp. Przesył danych do routera w technologii HSPA+ DC to do 43.2Mbps (DL) oraz HSUPA czyli wysyłanie (UL) to do 5.76Mbps. Obsługiwane pasma sieci  - dla 2G: 850/900/1800/1900 MHz, dla 3G2100/900 MHz. Urządzenie można również podłączyć poprzez port USB do komputera czy laptopa – dostęp do panelu również przez przeglądarkę i adres dostępowy podany poniżej.

Konfiguracja urządzenia:
 1. Zdejmujemy pokrywę od spodu urządzenia.
 2. U góry odszukujemy naklejki z danymi do połączenia się z routerem czyli SSID sieci WIFI oraz password (hasło).


  SSID oraz password dla Huawei E587

 3. Łączymy się z urządzeniem wykorzystując moduł WIFI w urządzeniu – laptop, tablet, komputer.
 4. Jeśli kod PIN z karty SIM został zdjęty to mamy już połączenie z internetem. W przeciwnym wypadku w celu wprowadzenia kodu PIN dla karty SIM należy zalogować się do panelu administracyjnego routera pod adresem http://192.168.1.1 domyślna nazwa użytkownika i hasło to: admin
 5. Po zalogowaniu się do urządzenia od razu powinien wyświetlić się monit z prośba o podanie kodu PIN jeśli nie należny wejść w Ustawienia -> Zabezpieczenia -> SIM kod PIN i w okienku wpisać kod PIN dla SIM.

1 komentarz:

 1. Excellent post and wonderful blog, I really like this type of interesting articles keep it u.
  Toshiba Laptops

  OdpowiedzUsuń